oznam

Obec Petrova Ves Vás srdečne pozýva na hody, ktoré sa budú konať už tento víkend.

Kultúrny program sa začína v piatok 7. júna 2019 na štadióne ŠK Petrova Ves, kde o 18.30 h vystúpi kapela D´Bend z Holíča, po nej sa predstaví  kapela Pavel Zonyga Band a vrcholom programu o 21.00 h bude vystúpenie rockovej legendy skupiny METALINDA. Po koncertoch pokračuje afterparty. Vstupenky na piatkové koncerty sa dajú zakúpiť v predpredaji na Obecnom úrade v Petrovej Vsi. Cena vstupenky je 5 €, ale i na mieste, kde je cena vstupenky 6 €. Deti do 12 rokov majú vstup zdarma.

Obec Petrova Ves zároveň pozýva milovníkov  starých motorových vozidiel na 31. ročník Záhoráckej veterán rallye Memoriál Jána Vépyho, ktorý sa bude konať v sobotu 8. júna 2019.

Program v Petrovej Vsi začína už od 7.00 h, kedy bude otvorený Svätodušný jarmok. Od 8.00  – 10.00 si budú môcť návštevníci  prezrieť exponáty  na výstave pred kultúrnym domom.

Tešiť sa môžete na sprievodné akcie – ,,Mikimauziáda,“ maľovanie na tvár, šantenie na trampolíne, animačný program Mickey Mouse – rozprávkové kvízy a detské tance, vystúpenie mažoretiek z Moravskej Novej Vsi. Od 10.00 h bude v priestoroch kultúrneho domu prebiehať výstava s názvom ,,Šikovné ruky naších ludzí.“

Sobotňajší deň spestrí hudobné posedenie s Igorom Kubinom pri Kultúrnom dome.